Poduszka Secret Man Pillow biała

Lucky Boy Sunday Lucky Boy Sunday

New product

Obniżka! Poduszka Secret Man Pillow biała
Poduszka Secret Man Pillow biała
  • Poduszka Secret Man Pillow biała

Niezwykle trudne  niezakochać się w kolekcjach, przygotowywanych przez Lucky Boy Sunday. Wszystkie poduszki są wyjątkowo delikatne. Oryginalny design poduszki i osobliwa subtelność wełny Alpaka tworzy ekskluzywny dodatek do dziecięcego pokju.

  • Materiał: 100% wełna alpaka
  • Wysokość: 33 cm

$34.57

$49.39

-30%

Check out with PayPal
Wysyłka do 24 godzin (nie dot. zamówień w przedsprzedaży)

Te skandynawskie zabawki oraz oryginalne akcesoria wyposażenia dziecięcego pokoju są autorstwa dwóch duńskich projektantek: Camilli Koerschen i Camilla Ebdrupt ” Usiadłyśmy na ławce nad jeziorem w Kopenhadze i postanowiłyśmy stworzyć najlepszą ekskluzywną markę dla dzieci o jakiej mogłybyśmy tylko zamarzyć” – tak projektantki wspominają spontaniczną decyzję o założeniu firmy w 2007 roku. Ich twórczość lawiruje między bajkowym światem dzieci a rzeczywistością dorosłych. W każdej chwlii przenoszą artystyczną duszę i kobiecą wrażliwość na swoje kreacje którymi możemy się cieszyć zasiadając wygodnie w salonie czy w pokoju naszego dziecka.

Accept

Strona Miss Lemonade korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.