Produkty Marki Fresh Dinosaurs

Fresh Dinosaurs to marka wywodząca z Majorki – przepięknej wyspy na Balearach, otoczonej Morzem Śródziemnym. Otoczenie morza sprzyja projektantom, którzy inspirowani naturą, tworzą kolekcje uwielbiane przez dzieci za przepiękne grafiki oraz wspaniałą kolorystykę. 

Nazwa marki nie jest przypadkowa. Słowo ‘fresh’ oznacza, że każda nowa kolekcja to nowa inspiracja, tak aby motywy nie powtarzały się i z każdym nowym sezonem przynosiły do dziecięcego świata coś nowego. ‘Dinosaurs’ odnosi się do zwierząt istniejących bardzo dawno temu i ma za zadanie przywoływać przeszłość tak, aby rodzice kupujący ubrania dla swoich dzieci przypomnieli sobie czasy swojego dzieciństwa. Fresh Dinosaurs jest zatem ukłonem zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Myślą przewodnią każdej kolekcji Fresh Dinosaurs jest świetna zabawa i radość, połączona z ogromnym szacunkiem dla przyrody. Wszystkie produkty są starannie wykonane, w taki sposób, aby dziecko nie czuło się w nich niekomfortowo. Fresh Dinosaurs to świetne rozwiązanie dla dzieci ruchliwych, kochających zabawę.

Less

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy