Bobo Choses - Kapelusz B.C. niebieski - 1
Bobo Choses - Kapelusz B.C. niebieski - 2
Bobo Choses - Kapelusz B.C. niebieski - 3
Bobo Choses - Kapelusz B.C. niebieski - 4
Bobo Choses - Kapelusz B.C. niebieski - 5
  • -50%
Bobo Choses - Kapelusz B.C. niebieski - 1
Bobo Choses - Kapelusz B.C. niebieski - 2
Bobo Choses - Kapelusz B.C. niebieski - 3
Bobo Choses - Kapelusz B.C. niebieski - 4
Bobo Choses - Kapelusz B.C. niebieski - 5

Kapelusz B.C. niebieski

12011014
W magazynie
104,50 zł 209,00 zł -50%

Fantastyczny dziewczęcy kapelusz z dużym rondem. Wykonany w 100% z bawełny w modnym niebieskim kolorze. Na rondzie znajduje się logo marki w kolorze żółtym.

Kolor: niebieski
Materiał: 100% bawełna

Wiek
  • One size
Kolor
  • Niebieski

 

Marka Bobo Choses powstała w 2008 roku z myślą o stworzeniu marki odzieżowej, która potrafi uchwycić magiczny i wyjątkowy język dzieci. Wygodne ubrania dla dziewczynekchłopców oraz niemowląt, starannie dobierane kolory wraz z fantazyjnymi wzorami tworzą niepowtarzalne kolekcje. Każda z nich to fantastyczny świat, indywidualne postacie, za którymi stoi ich własna historia. Dzięki temu każda kolekcja jest wyjątkowa, niepowtarzalna, zabawna i opowiada historię, czyniąc ubrania niepowtarzalnymi i wyjątkowymi. Najbardziej cenione wartości, a przy tym fundamenty marki to kreatywność, pasja, szczerość i poczucie humoru. Od roku 2017 marka jest silnie zaangażowana w ruchy ekologiczne co zaowocowało powstaniem kolekcji kapsułowej W.I.M.A.M.P która pojawiła się zaledwie 2 miesiące po fantastycznej kolekcji dla dzieci " Dear World". Motywem przewodnim kolekcji były przeniesione na papier wyobrażenia dziecięce na temat potworów atakujących naszą planetę. W każdym sezonie Bobo Choses proponuje w swojej ofercie oryginalne ubrania - fantazyjne dziewczęce sukienkichłopięce spodnie o ciekawych krojach czy kolorowe bloomersy dla niemowląt.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Produkt dodany do Twojej listy