Bobo Choses - Top Dancer szary - 1
Bobo Choses - Top Dancer szary - 2
Bobo Choses - Top Dancer szary - 3
Bobo Choses - Top Dancer szary - 4
Bobo Choses - Top Dancer szary - 5
  • -40%
Bobo Choses - Top Dancer szary - 1
Bobo Choses - Top Dancer szary - 2
Bobo Choses - Top Dancer szary - 3
Bobo Choses - Top Dancer szary - 4
Bobo Choses - Top Dancer szary - 5

Top Dancer szary

12001029
Ostatnie sztuki w magazynie
94,20 zł 157,00 zł -40%

Dziewczęcy top od marki Bobo Choses. Wykonany z prążkowanego materiału w kolorze szarym. Przód ozdobiony jest napisem nawiązującym do nazwy najnowszej kolekcji.

Kolor: szary
Materiał: 97% wiskoza, 3% elastan

Wiek
  • 2Y
  • 4Y
  • 6Y
  • 8Y
  • 10Y
Kolor
  • Szary

Średnia ocena produktu
5.0 / 5
star star star star star
Average: 5.0 / 5
Na podstawie 1 opinie Klientów.
 

Marka Bobo Choses powstała w 2008 roku z myślą o stworzeniu marki odzieżowej, która potrafi uchwycić magiczny i wyjątkowy język dzieci. Wygodne ubrania dla dziewczynekchłopców oraz niemowląt, starannie dobierane kolory wraz z fantazyjnymi wzorami tworzą niepowtarzalne kolekcje. Każda z nich to fantastyczny świat, indywidualne postacie, za którymi stoi ich własna historia. Dzięki temu każda kolekcja jest wyjątkowa, niepowtarzalna, zabawna i opowiada historię, czyniąc ubrania niepowtarzalnymi i wyjątkowymi. Najbardziej cenione wartości, a przy tym fundamenty marki to kreatywność, pasja, szczerość i poczucie humoru. Od roku 2017 marka jest silnie zaangażowana w ruchy ekologiczne co zaowocowało powstaniem kolekcji kapsułowej W.I.M.A.M.P która pojawiła się zaledwie 2 miesiące po fantastycznej kolekcji dla dzieci " Dear World". Motywem przewodnim kolekcji były przeniesione na papier wyobrażenia dziecięce na temat potworów atakujących naszą planetę. W każdym sezonie Bobo Choses proponuje w swojej ofercie oryginalne ubrania - fantazyjne dziewczęce sukienkichłopięce spodnie o ciekawych krojach czy kolorowe bloomersy dla niemowląt.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

star star star star star 5/5
verified_user Verified Purchase
Thank you, Miss Lemonade!
I love everything in my order. I received it so quickly too! What a great store! I’ll be back for more. So happy!
This review has been posted for Top Dancer szary
This customer has posted a review for his order of 2020-07-03.
Produkt dodany do Twojej listy