Produkty Marki Gispen

Firma Gispen jako projektant, producent i dostawca, tworzy optymalne środowisko, które ma pozytywny wpływ na ludzi - dzięki dobrze zaprojektowanym produktom i pomysłowo urządzonym  przestrzeniom inspirują i motywują do upiększania wnętrz, w których żyjemy. 

More

Ze względu na intensywną współpracę z krajowymi i międzynarodowymi projektantami, klientami, partnerami i dostawcami, Gispen ciągle wprowadza innowacyjne rozwiązania w swoich produktach, które potem znajdują zastosowanie w codzinnym życiu, pracy, nauce i we wnętrzach, które są nam najbliższe. Podstawowe wartości, jakie przyświecają firmie to: zrównoważony rozwój, innowacje, inspiracja i wzornictwo.

Less
Kubek Cup Dombo purple fioletowy - Gispen Kubek Cup Dombo purple fioletowy - Gispen 2
Available
Zastawa stołowa

Kubek Dombo fioletowy

Gispen
Gispen
13,85 USD
Kubeczek Dombo zaprojektowany przez holenderskiego projektanta Richarda Huttona. Kubek z wielkimi uszami - idealny dla maluchów do nauki trzymania lub jako zabawna dekoracja do domu. Świetne zarówno dla dzieci jak i dorosłych.  Kolor: fioletowyMateriał: polipropylen (PPC)Wymiary: 7,6 x 26 x 9 cm (średnica/szerokość/wysokość)
One size
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wielkość
więcej... mniej
Cena
17 $ 37 $

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy
Pokaż filtry >