Produkty Marki Gispen

Firma Gispen jako projektant, producent i dostawca, tworzy optymalne środowisko, które ma pozytywny wpływ na ludzi - dzięki dobrze zaprojektowanym produktom i pomysłowo urządzonym  przestrzeniom inspirują i motywują do upiększania wnętrz, w których żyjemy. Ze względu na intensywną współpracę z krajowymi i międzynarodowymi projektantami, klientami, partnerami i dostawcami, Gispen ciągle wprowadza innowacyjne rozwiązania w swoich produktach, które potem znajdują zastosowanie w codzinnym życiu, pracy, nauce i we wnętrzach, które są nam najbliższe. Podstawowe wartości, jakie przyświecają firmie to: zrównoważony rozwój, innowacje, inspiracja i wzornictwo.

Kubek Cup Dombo purple fioletowy Gispen Home & Design Kubek Cup Dombo purple fioletowy Gispen Home & Design 2
  • SALE / -30%
Available
Home & Design

Kubek Cup Dombo purple fioletowy

Gispen
Gispen
45,50 zł 65,01 zł
Kubeczek Dombo zaprojektowany przez holenderskiego projektanta Richarda Huttona. Kubek z wielkimi uszami - idealny dla maluchów do nauki trzymania lub jako zabawna dekoracja do domu. Świetne zarówno dla dzieci jak i dorosłych.  kolor: fioletowy materiał: polipropylen (PPC) wymiary: 7,6 x 26 x 9 cm (średnica/szerokość/wysokość)
Kubek Cup Dombo yellow żółty Gispen Home & Design Kubek Cup Dombo yellow żółty Gispen Home & Design 2
  • SALE / -30%
Brak towaru
Home & Design

Kubek Cup Dombo yellow żółty

Gispen
Gispen
45,50 zł 65,00 zł
Kubeczek Dombo zaprojektowany przez holenderskiego projektanta Richarda Huttona. Kubek z wielkimi uszami - idealny dla maluchów do nauki trzymania lub jako zabawna dekoracja do domu. Świetne zarówno dla dzieci jak i dorosłych.  kolor: żołty materiał: polipropylen (PPC) wymiary: 7,6 x 26 x 9 cm (średnica/szerokość/wysokość)
Produkt dodany do Twojej listy

Strona wykorzystuje pliki Cookie. 

Serfując po stronie wyrażasz zgodę na używanie Cookie,

zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.