Produkty Marki Fabelab

Małe rzeczy robią różnicę. Nazwa Fabelab powstała z połączenia dwóch wyrazów FABEL czyli bajki oraz LABOLATORY. Piękne bajki oraz tworzenie czegoś niesamowitego i niepowtarzalnego to inspiracje projektantki marki. 

Małe rzeczy robią różnicę - to hasło przewodnie zrównoważonej marki Fabelab. Skandynawski producent tworzy ekologiczne i pobudzające wyobraźnię zabawki, które są uwielbiane przez dzieci na całym świecie. Nazwa Fabelab powstała z połączenia dwóch wyrazów FABEL, czyli bajki oraz LABOLATORY, czyli laboratorium, co doskonale odzwierciedla charakter dziecięcych zabawek marki. Inspiracją do tworzenia niesamowitych i niepowtarzalnych projektów są piękne bajki, które projektantka Fabelab uwielbia. Urocze zabawki i akcesoria Fabelab znakomicie rozwijają wyobraźnię dziecka. Doskonałe dla dzieci w różnym wieku.

Less
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Filtruj według

Kategorie
Wymiar
Kolor
Cena
Filtruj

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy
Pokaż filtry >