Produkty Marki Fish & Kids

FISH & KIDS to marka która założona została w 2015 roku przez dyrektora projektu Pilar Picazio. Siedziba firmy znajduje się w A Coruna. FISH & KIDS to przede wszystkim niezwykła jakość naturalnych materiałów, takich jak bawełna czy len.

FISH & KIDS została założona w 2015 roku przez dyrektora projektu Pilar Picazo. Siedziba firmy znajduje się w A Coruna. FISH & KIDS to przede wszystkim niezwykła jakość naturalnych materiałów, takich jak bawełna czy len, z których tworzone są wyjątkowe dziecięce ubrania. Hiszpańska marka oferuje ubrania dla chłopców i dziewczynek nawiązujące stylem do przeszłości. Dziecięce bluzki, koszulki i spodnie mają uniwersalny styl, doskonały zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Marka Fish & Kids idzie z duchem czasu i nie kategoryzuje płci. Ubrania Fish & Kids są pięknie skrojone i prezentują wysoką jakość, którą docenią zarówno dzieci, jak i ich rodzice.

Less

Filtruj według

Kategorie
Wiek
Kolor
Cena
Filtruj

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy
Pokaż filtry >