Louise Misha - Bloomers Bibana Flower zielony - 1
Louise Misha - Bloomers Bibana Flower zielony - 2
Louise Misha - Bloomers Bibana Flower zielony - 3
Louise Misha - Bloomers Bibana Flower zielony - 4
  • -60%
Louise Misha - Bloomers Bibana Flower zielony - 1
Louise Misha - Bloomers Bibana Flower zielony - 2
Louise Misha - Bloomers Bibana Flower zielony - 3
Louise Misha - Bloomers Bibana Flower zielony - 4

Bloomers Bibana Flower zielony

LMK-S18-0050-10
Ostatnie sztuki w magazynie
64,72 zł 161,79 zł -60%

Fantastyczny bloomer pochodzący z kolekcji marki Louise Misha. Wykonany jest w 100% z wysokiej jakości bawełny, co zapewnia komfort podczas noszenia. Bloomer jest w kolorze zielonym z kwiatowym printem, Góra jest zakończona falbanką z kontrastową różową lamówką. 

Kolor: zielony 
Materiał: 100% bawełna

Wiek
Kolor

 

Louise Misha to więcej niż piękne, delikatne sukienki dla dziewczynek. Każda nowa kolekcja to niezapomniana podróż w świat delikatności i kolorów. Niezwykła wrażliwość artystyczna wyrażona w nostalgii i stylu vintage zmusza do zachwytu a czasem refleksji. Projektantki dokonały rzeczy niezwykłej, uchwyciły tajemniczość orientu i połączyły ją z francuską kwintesencję dziewczęcości która eksploduje wzorami i kolorami natury na pięknych sukienkachkombinezonach czy delikatnych akcesoriach dla małych księżniczek.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy