Lista produktów marki Beau LOves

Kolekcja SS19 od marki Beau Loves "Love Forever". Najnowsza kolekcja Beau Loves zachwyca swoją kolorystyką, a inspirowana jest grą w ping ponga. Niesamowicie wygodne t-shirty, swetry i spodnie utrzymane są w niebiesko-białej kolorystyce z kontrastowymi elementami. Marka Beau Loves w kolekcji wiosenno-letniej 2019 postawiła na wygodę dzieci zachowując przy tym swój niepowtarzalny styl.

Marka Beau LOves została założona w 2010 roku przez Faye Wilde. Inspiracją do powstania marki był jej nieustraszony, uwielbiający zabawę syn Beau. Jego osobowość odznacza się w każdym centymetrze kolekcji. Faye po studiach Mody na Central Saint Martin i ciągłych podróżach między Londynem i Paryżem, nie miała nawet w planach zakładania własnej marki. Jednak stare powiedzenie stało się rzeczywistością: cały twój świat zmienia się, gdy masz dziecko. Świat mody dziecięcej jest wspaniały, to również znakomita zabawa!  
Beau LOves to ubrania, które są pełne przygód oraz zabawy. To stylowe spodnie i uniwersalne bluzy. Jednak przede wszystkim są to chłopięcedziewczęce ubrania wykonane z miłością. Marka jest dumna, że ich produkty całkowicie powstają w Anglii. „Jesteśmy zobowiązani do wspierania brytyjskich przedsiębiorstw i handlu, aby przynieść wam jak najlepszą jakość”.

Less
Produkt dodany do Twojej listy