Lista produktów marki Bellerose

Marka narodziła się w Belgii w 1989 roku. Jej założenie? Inspirować do wykreowania własnego, indywidualnego stylu, bez dyktowania właściwych wyborów. To firma lifestyle’owa, co oznacza, że w jej ofercie można znaleźć nie tylko ubrania. Bellerose sprzedaje także buty, bieliznę, biżuterię, akcesoria – od skarpetek po torebki – czy przedmioty wystroju wnętrz. Wszystko najwyższej jakości i w charakterystycznym stylu, który można określić jako nonszalanckie retro. W naszym sklepie znajdziesz staranną selekcję mody młodzieżowej spod znaku Bellerose.

W kolekcjach belgijskiej marki nie ma miejsca na niedociągnięcia. Projektanci przywiązują ogromną wagę do materiałów, z których są szyte ubrania Bellerose. Liczy się nie tylko jakość tkanin, ale również ich innowacyjność, bo firma, choć inspiruje ją styl vintage, jest otwarta na nowości. Nie mniej ważne są detale. To one, zdaniem projektantów, stanowią o stylu i są gotowe sprawić, że pokochamy daną rzecz. Oryginalna lamówka, kontrastowa podszewka albo wyhaftowane w nieoczywistym miejscu logo to elementy, które czynią ubrania Bellerose wyjątkowymi.

Chociaż dopracowane w każdym szczególe, kolekcje belgijskiej marki słyną z nonszalancji. Najwyższa jakość – tak, ale perfekcja? Nudy. Projektanci Bellerose bawią się stylami, łącząc w produktach brandu najróżniejsze inspiracje. Zachęcają do tego, żeby modę traktować z przymrużeniem oka i nie obawiać się eklektyzmu. Pochodzą w końcu z Brukseli – miasta różnorodności i kreatywności. Jak sami twierdzą, ma to odzwierciedlenie w ich projektach. W stylu Bellerose liczą się przede wszystkim pasja, autentyczność i rzemiosło, im ciekawiej zestawione – tym lepiej.

Less
Pokazano 1-59 z 59 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Wiek
Kolor
Cena
Filtruj
Produkt dodany do Twojej listy
Filtruj & Sortuj