Lista produktów marki Emile et Ida

Projektantom marki Emile et Ida przyświeca jedna myśl: chcą, żeby dzięki ich ubraniom każdy dzień był… po prostu szczęśliwy! Produkty tego francuskiego brandu powstają po to, by wywołać uśmiechy na twarzach. Trzeba przyznać, że udaje im się to znakomicie. Nietuzinkowe wzornictwo inspirowane m.in. paryskim stylem, ciekawe nadruki i urocza kolorystyka sprawiają, że od ubrań Emile et Ida nie można oderwać wzroku. Projekty powstają z myślą o niemowlętach, starszych dzieciach i mamach. Ubrania w przeważającej części są wytwarzane w Europie – w Portugalii. Do ich produkcji marka używa miękkich, naturalnych materiałów.

Emile et Ida to prawdziwa firma z duszą. Założyła ją Delphine Papiernik, która już jako mała dziewczynka obracała się wśród pięknych tkanin i wzorów. Jej dziadek był krawcem, a moda dziecięca specjalnością ich rodziny. Dlatego gdy Delphine dorosła, z łatwością odnalazła dla siebie miejsce w tej branży. Pracowała m.in. dla Petit Bateau i Kickers. W końcu, w 2010 roku, postanowiła założyć własną markę. Nazwała ją Emile et Ida na cześć swoich ukochanych rodziców.

Kolekcje francuskiej firmy powstają po to, by przywołać najprzyjemniejsze chwile. To ubrania, w których celebruje się codzienność, ale tę odrobinę niecodzienną: leniwe weekendy czy beztroskie wakacje. To miękkie sweterki, rozkloszowane, zapewniające swobodę ruchów sukienki i luźne spodenki, w które z ochotą wskakuje się po szkole. Chyba że ktoś ma ochotę poczuć się jak na wakacyjnym wyjeździe – wtedy może się w nich wybrać także do szkoły. W ubranka Emile et Ida można się też po prostu zawinąć i nie wychodzić nigdzie. Miękkie materiały przyjemnie otulają i zapewniają nonszalancki wygląd, a ciekawe wzory wyzwalają kreatywność. W kolekcjach marki widać inspiracje różnymi stylami: od retro, poprzez rockowy, skończywszy na romantyczno-folkowym.

Less
Pokazano 1-60 z 116 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Wiek
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Produkt dodany do Twojej listy
Filtruj & Sortuj