Lista produktów marki ENGEL Natur

Niemiecka, rodzinna marka Engel jest na rynku już od 85 lat. Priorytetem jest dla niej naturalność. Z sukcesem tworzy kolekcje z wyłącznie nieprzetworzonych materiałów. Na naturalną bawełnę postawiła już w roku 1982, gdy świadomość konsumentów nie była jeszcze tak wysoka, jak dziś. Przyniosło jej to jednak dużą popularność i od tego czasu firma wzbogaca swój asortyment o nowe produkty z różnych naturalnych włókien. W kolekcjach Engel znajdziesz ubrania, bieliznę i akcesoria dla dzieci i dorosłych. W naszym sklepie czeka na Ciebie starannie wyselekcjonowany wybór produktów dla najmłodszych.

Engel Natur to przede wszystkim jakość. A ją gwarantują właśnie nieprzetworzone materiały. Marka korzysta nie tylko z bawełny, ale również z najwyższej klasy wełny merino oraz jej mieszanki z jedwabiem. W ten sposób powstają piękne, ponadczasowe i bezpieczne dla skóry elementy garderoby malucha: miękkie podkoszulki, bluzki z długim rękawem, legginsy, kardigany, kombinezony, a także czapki i buciki. W naszym sklepie online znajdziesz również naturalne kocyki Engel, które zapewniają przyjemne otulenie i wspaniale komponują się z wnętrzem dziecięcego pokoju.

Swoim materiałom Engel nadaje kolor w nieszkodliwy sposób. Farby, z których korzysta marka, są pozbawione metali ciężkich, a także powszechnie stosowanych w przemyśle barwników azowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że skóra Twojego dziecka nie będzie miała styczności ze szkodliwymi, chemicznymi substancjami. Ta firma nie ma z nimi nic wspólnego. Materiały wykorzystywane przez Engel są też wolne od niklu. Nawet guziczki, które uzupełniają kardigany i kombinezony, powstają z naturalnych, niepoddanych obróbce materiałów. Te piękne, dopracowane w każdym szczególe produkty rodzą się w fabryce w Niemczech, działającej z poszanowaniem środowiska naturalnego i dbającej o swoich pracowników. Czego chcieć więcej?

Less
Pokazano 1-60 z 75 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Wiek
Wymiar
Kolor
Cena
Filtruj
Produkt dodany do Twojej listy
Filtruj & Sortuj