Lista produktów marki Wynken

Nowa kolekcja Wynken SS22, zainspirowana podnoszącym na duchu tekstem piosenki „Lovely Day” Billa Withersa, ilustrowanego magazynu dla dzieci „The Great outdoors” z 1978 roku i ogromnym pragnieniem przebywania na świeżym powietrzu, ciesząc się słońcem i świeżym powietrzem. Kolekcja „Good day” jest o naszym najlepszym dniu w życiu. Ręcznie rysowane ilustracje kwiatowe, ręcznie malowane fale i słońce oraz skaczące króliki, nad którymi pracowaliśmy we współpracy z artystą Alec Doherty, pomagają nam wyobrazić sobie siedzenie na naszych kocach piknikowych i leżakach w ciepłe popołudnia, słuchając śpiewu ptaków. Jeśli przebywanie i wychodzenie z naszych ciągłych blokad nauczyło nas czegokolwiek, to jest to wartość wolności podróżowania do naszych wspaniałych przestrzeni zewnętrznych.

Propozycje Wynken to współczesne ubrania dla dzieciaków, które nie boją się nowości i nie brak im pomysłów. Tym, co bardzo ważne w projektach marki, jest dobry design, który przemawia zarówno do najmłodszych koneserów stylu, jak i ich rodziców. Nie mniej istotna jest jakość – w końcu to ona sprawia, że ubrania wyglądają świeżo i aktualnie nawet po kilku sezonach. Wynken jest marką lubianą na całym świecie: swoje kolekcje sprzedaje w ponad 20 krajach.

Elbe sięga do tradycyjnego wzornictwa, proponując na przykład urocze kardigany czy dziewczęce sukienki. Jednak nawet wówczas jest to klasyka z prawdziwym modowym twistem. Ciekawe patterny i autorskie nadruki z miejsca wywołują na twarzy uśmiech. Przy projektowaniu kolekcji Elbe korzysta z przeróżnych inspiracji. Silny wpływ na jej twórczość ma na przykład muzyka – linię wiosenno-letnią z 2017 roku zainspirowała piosenka Feist „1234”. Wszystkie kroje bazowały na czterech kształtach, a nadrukami były właśnie te cyfry. Najnowsza kolekcja na jesień/zimę 2019/20 inspiracje czerpie z albumu Herbie’ego Hancocka i japońskiej piosenkarki Kimiko Kasai zatytułowanego „Butterfly”. Motyw uśmiechniętego motyla przewija się w wielu projektach.

Less
Pokazano 1-60 z 131 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Wiek
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Produkt dodany do Twojej listy
Filtruj & Sortuj