Salt Water - Sandały Retro dla dorosłych białe - 1
Salt Water - Sandały Retro dla dorosłych białe - 2
Salt Water - Sandały Retro dla dorosłych białe - 3
Salt Water - Sandały Retro dla dorosłych białe - 4
Salt Water - Sandały Retro dla dorosłych białe - 1
Salt Water - Sandały Retro dla dorosłych białe - 2
Salt Water - Sandały Retro dla dorosłych białe - 3
Salt Water - Sandały Retro dla dorosłych białe - 4

Sandały Retro dla dorosłych białe

Ostatnie sztuki w magazynie
379,00 zł

Rewelacyjne sandały Retro z kolekcji Salt-Water na wiosnę-lato 2019. Świetny, klasyczny design. To sandały, które są wygodne, trwałe i piękne. Sandały Retro nawiązujące do stylu sprzed lat powracają w nowej odsłonie w przepięknych kolorach. Wszystkie sandały wyposażone są w odporne na rdzę sprzączki, można je nosić w wodzie i można je prać w pralce z delikatnym detergentem.

Kolor: biały
Materiał: skóra
Uwagi: sugerujemy, aby stopa była mniejsza o 1 cm od podanych w tabelce długości wkładki, dzięki czemu duży palec będzie znajdował się przed przeszyciem wkładki


Rozmiar obuwia
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Kolor
  • Biały

 

Salt Water jest amerykańską marką produkującą sandały od 1944 roku. Założona została przez Waltera Hoy, który chciał stworzyć buty dla swojej córki w trakcie II Wojny Światowej. Materiały do produkcji butów pozyskiwał z wojskowej fabryki, następnie wyplatał z nich skórzane sandały. W ten sposób powstał pierwszy model sandałów. Wykonane przez Waltera Hoy sandały zyskały dużą popularność. W latach 70' pojawiły się nowe wzory. Tak narodziła się rodzinna firma, która wciąż produkuje buty w niewielkiej fabryce w St. Louis Missouri.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Zobacz także

Produkt dodany do Twojej listy