Szanowny kliencie,

Zapraszamy do udziału w naszym Programie rabatowym dla zarejestrowanych Klientów. Program rabatowy to unikalny system lojalnościowy, premiujący zarejestrowanych Klientów sklepu Miss Lemonade.

System aktywowany jest automatycznie podczas rejestracji Klienta w sklepie i pozostaje do niego aktywnie przypisany na czas nieokreślony, chyba że Klient zdecyduje o usunięciu konta z bazy Klientów sklepu. Upusty udzielane są na każde kolejne zamówienie zarejestrowanego Klienta, niezależnie od jego wartości (jednak nie mniej niż 50 zł brutto). Za każde wydane 50 zł (dotyczy produktów nieprzecenionych) otrzymują Państwo zwrot 2% na Państwa konto w formie punktów do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Minimalna kwota do której może być użyty kupon wynosi 10 zł brutto.

Kiedy naliczane są punkty?
Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są gdy zamówienie otrzyma status: "Dostarczone".
Jak sprawdzić ile mam punktów?
Aby sprawdzić status oraz ilość punktów należy zalogować się na swoje konto w sklepie. Aktualny stan punktów oraz historia transakcji dostępna jest w zakładce "Moje konto" - "Moje punkty lojalnościowe".
Jak wykorzystać punkty lojalnościowe?
Punkty można przekształcić na kupon rabatowy podczas składania nowego zamówienia. Aby system wyświetlił liczbę posiadanych punktów należy być zalogowanym do swojego konta Klienta.

- Składając zamówienie, pod tabelą z listą kupowanych produktów znajdziesz informację o posiadanych punktach oraz przycisk: "WYKORZYSTAJ PUNKTY"
- Po potwierdzeniu automatycznie zostanie wygenerowany kupon z unikalnym kodem i dodany do zamówienia. Kwota zamówienia zostanie pomniejszona o wartość kuponu.
Jak długo ważne są moje punkty?

Punkty przydzielane są na czas 6 miesięcy, chyba że Klient zdecyduje o usunięciu konta z bazy Klientów sklepu.

Miss Lemonade - Program lojalnościowy

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy