Ferm LIVING Dywan Safari Lampart brązowy
Ferm LIVING Dywan Safari Lampart brązowy
Ferm LIVING Dywan Safari Lampart brązowy
Ferm LIVING Dywan Safari Lampart brązowy

Dywan Safari Lampart brązowy

9073
Ostatnie sztuki w magazynie
187,55 $

Oryginalny dywan Lampart pochodzący z najnowszej kolekcji marki Ferm LIVING. Wykonany ręcznie.  Będzie fantastyczną dekoracją dziecięcego pokoju.

Do czyszczenia dywanu należy używać tylko odkurzacza. Na początek użytkowania należy go odkurzać bardzo często aby usunąć naturalnie wypadające włosie. Plamy czyścić delikatnie wilgotną szmatką. Nie trzeć. W razie konieczności zastosować profesjonalne czyszczenie dywanów.

Kolor: brązowy
Wymiary: 118x160 cm 

Kolor
Wielkość

Średnia ocena produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Na podstawie 0 opinie Klientów.

W 2005 roku Trine Andersson założyła swoje studio graficzne. To właśnie na jego miejscu powstała marka zajmująca się projektowaniem rzeczy do domu. Inspiracją stały się lata 50 i 60. Tworzone produkty mają przywodzić na myśl domowe ciepło. Logo marki nawiązuję do obrazu ptaka siedzącego na gałęzi, który przygotowuje się do odlotu.

Obecnie brak opinii.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Zobacz także

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy