Poszewka Cushion Cover Marcel Star white with print biała z nadrukiem

La cerise sur le gâteau La cerise sur le gâteau

New product

Obniżka! Poszewka Cushion Cover Marcel Star white with print biała z nadrukiem
Poszewka Cushion Cover Marcel Star white with print biała z nadrukiem

Biała poszewka na poduszkę z błękitnym nadrukiem w postaci lwa. Złote gwiazdki. Zapinana na dwa perłowe guziczki. Przód wykonany z bawełny, a tył z lnu.

  • kolor: biel, błękit, złoty
  • materiał: 100% bawełny (przód), 100% lnu (tył)
  • wymiary: 50 cm x 50 cm
  • uwagi: prać w 30 o, prasować na odwrotnej stronie, pierwsze pranie w zimnej wodzie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

X

Poinformujemy Cię jak tylko otrzymamy dostawę.


61,50 zł

brutto

205,00 zł brutto

-70%

Check out with PayPal
Produkty pre-orders dostarczamy od 4 do 24 tyg.Anne opuściła swoją rodzinną Normandię, żeby zacząć studiować sztukę i design w Paryżu. Potem została stylistką pracującą przy sesjach dla gazet, magazynów i firm z rzeczami do wnętrz. Lubiła dodać coś od siebie każdej rzeczy, która wpadła w jej ręce. Dzięki temu zyskiwały nowy charakter. Wszyscy uwielbiali jej pomysły, dlatego po pewnym czasie Anne postanowiła założyć własną markę. I tak zrodziło się La ceries sur le gateau. 

Anne opuściła swoją rodzinną Normandię, żeby zacząć studiować sztukę i design w Paryżu. Potem została stylistką pracującą przy sesjach dla gazet, magazynów i firm z rzeczami do wnętrz. Lubiła dodać coś od siebie każdej rzeczy, która wpadła w jej ręce. Dzięki temu zyskiwały nowy charakter. Wszyscy uwielbiali jej pomysły, dlatego po pewnym czasie Anne postanowiła założyć własną markę. I tak zrodziło się La ceries sur le gateau.