Bobo Choses - Kąpielówki All Over Leopard żółte - 1
Bobo Choses - Kąpielówki All Over Leopard żółte - 2
Bobo Choses - Kąpielówki All Over Leopard żółte - 3
Bobo Choses - Kąpielówki All Over Leopard żółte - 4
Bobo Choses - Kąpielówki All Over Leopard żółte - 5
  • -20%
Bobo Choses - Kąpielówki All Over Leopard żółte - 1
Bobo Choses - Kąpielówki All Over Leopard żółte - 2
Bobo Choses - Kąpielówki All Over Leopard żółte - 3
Bobo Choses - Kąpielówki All Over Leopard żółte - 4
Bobo Choses - Kąpielówki All Over Leopard żółte - 5

Kąpielówki All Over Leopard żółte

12001166
Ostatnie sztuki w magazynie
141,60 zł 177,00 zł -20%

Fantastyczne spodenki kąpielowe od marki Bobo Choses. Wykonane z żółtego materiału w czarne kropki. Idealny wybór na upalne dni spędzane na plaży.

Kolor: żółty
Materiał: 100% poliamid

Wiek
  • 2Y
  • 4Y
  • 6Y
  • 8Y
  • 10Y
Kolor
  • Żółty

Średnia ocena produktu
5.0 / 5
star star star star star
Average: 5.0 / 5
Na podstawie 1 opinie Klientów.
 

Marka Bobo Choses powstała w 2008 roku z myślą o stworzeniu marki odzieżowej, która potrafi uchwycić magiczny i wyjątkowy język dzieci. Wygodne ubrania dla dziewczynekchłopców oraz niemowląt, starannie dobierane kolory wraz z fantazyjnymi wzorami tworzą niepowtarzalne kolekcje. Każda z nich to fantastyczny świat, indywidualne postacie, za którymi stoi ich własna historia. Dzięki temu każda kolekcja jest wyjątkowa, niepowtarzalna, zabawna i opowiada historię, czyniąc ubrania niepowtarzalnymi i wyjątkowymi. Najbardziej cenione wartości, a przy tym fundamenty marki to kreatywność, pasja, szczerość i poczucie humoru. Od roku 2017 marka jest silnie zaangażowana w ruchy ekologiczne co zaowocowało powstaniem kolekcji kapsułowej W.I.M.A.M.P która pojawiła się zaledwie 2 miesiące po fantastycznej kolekcji dla dzieci " Dear World". Motywem przewodnim kolekcji były przeniesione na papier wyobrażenia dziecięce na temat potworów atakujących naszą planetę. W każdym sezonie Bobo Choses proponuje w swojej ofercie oryginalne ubrania - fantazyjne dziewczęce sukienkichłopięce spodnie o ciekawych krojach czy kolorowe bloomersy dla niemowląt.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

star star star star star 5/5
verified_user Verified Purchase
first time order
super fast shipment, I am very satisfied with my order and overall experience.
This review has been posted for Kąpielówki All Over Leopard żółte
This customer has posted a review for his order of 2021-03-15.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy