Ferm LIVING - Koc Striped Quilted czarny - 1
Ferm LIVING - Koc Striped Quilted czarny - 2
Ferm LIVING - Koc Striped Quilted czarny - 3
  • -30%
Ferm LIVING - Koc Striped Quilted czarny - 1
Ferm LIVING - Koc Striped Quilted czarny - 2
Ferm LIVING - Koc Striped Quilted czarny - 3

Koc Striped Quilted czarny

FL-BSQ-1949B
Ostatnie sztuki w magazynie
157,50 zł 225,00 zł -30%

Ładny i przytulny, pikowany koc od Ferm Living. Ten miękki koc w czarno-białe paski jest idealny do przytulania, zabawy, na piknik, a także jako narzuta na łóżko itd. Boki obszyte lamówką w żółtym kolorze. Szary spód. Wykonany jest ze 100% bawełny, z poliestrową wyściółką. 

Kolor: czarny, biały, żółty
Materiał: 100% bawełna, poliester (wypełnienie)
Wymiary: 70 x 100 cm

Kolor
Wielkość

 

W 2005 roku Trine Andersson założyła swoje studio graficzne. To właśnie na jego miejscu powstała marka zajmująca się projektowaniem rzeczy do domu. Inspiracją stały się lata 50 i 60. Tworzone produkty mają przywodzić na myśl domowe ciepło. Logo marki nawiązuję do obrazu ptaka siedzącego na gałęzi, który przygotowuje się do odlotu.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Zobacz także

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy