Ferm LIVING - Pokrywka na kosz Smoked Oak brązowa - 1
Ferm LIVING - Pokrywka na kosz Smoked Oak brązowa - 2
  • -30%
Ferm LIVING - Pokrywka na kosz Smoked Oak brązowa - 1
Ferm LIVING - Pokrywka na kosz Smoked Oak brązowa - 2

Pokrywka na kosz Smoked Oak brązowa

FL-WBT-1924-L
Ostatnie sztuki w magazynie
255,53 zł 365,04 zł -30%

Pokrywka na kosz z drutu od Ferm Living. Wykonana z okleiny w kolorze przydymionego dębu. Dzięki niej kosz zmienia się w stolik. 

Kolor: przydymiony dąb 
Materiał: okleina 
Rozmiar: S, M, L

 rozmiar  S M L
 średnica    40cm   50cm   60cm 

* Rozmiar M pokrywki to ostatnia dostępna sztuka w naszym sklepie, która jest powystawowa i zawiera niewielkie rysy (widoczne na ostatnim zdjęciu).

Kolor
Wielkość

 

uwagi: należy zastosować olej lniany 4 razy w pierwszym miesiącu, a potem od czasu do czasu.
Materiał będzie bardziej wytrzymały. Alternatywnie, można użyć wosku pszczelego w celu ochrony okleiny dębowej. Nigdy nie wycierać wilgotną szmatką.

W 2005 roku Trine Andersson założyła swoje studio graficzne. To właśnie na jego miejscu powstała marka zajmująca się projektowaniem rzeczy do domu. Inspiracją stały się lata 50 i 60. Tworzone produkty mają przywodzić na myśl domowe ciepło. Logo marki nawiązuję do obrazu ptaka siedzącego na gałęzi, który przygotowuje się do odlotu.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy