Bobo Choses - Bluzka A Dance Romance biało-niebieska - 1
Bobo Choses - Bluzka A Dance Romance biało-niebieska - 2
Bobo Choses - Bluzka A Dance Romance biało-niebieska - 3
Bobo Choses - Bluzka A Dance Romance biało-niebieska - 4
  • -20%
Bobo Choses - Bluzka A Dance Romance biało-niebieska - 1
Bobo Choses - Bluzka A Dance Romance biało-niebieska - 2
Bobo Choses - Bluzka A Dance Romance biało-niebieska - 3
Bobo Choses - Bluzka A Dance Romance biało-niebieska - 4

Bluzka A Dance Romance biało-niebieska

12001032
Ostatnie sztuki w magazynie
119,20 zł 149,00 zł -20%

Bawełniana bluzka z kolekcji wiosna/lato 2020 od marki Bobo Choses. Wykonana z materiału w biało-niebieskie paski. Na przodzie znajduje się napis nawiązujący do nazwy kolekcji.

Kolor: biały, niebieski
Materiał: 50% bawełna organiczna, 50% bawełna

Wiek
  • 2Y
  • 4Y
  • 6Y
  • 8Y
  • 10Y
Kolor
  • Niebieski

 

Marka Bobo Choses powstała w 2008 roku z myślą o stworzeniu marki odzieżowej, która potrafi uchwycić magiczny i wyjątkowy język dzieci. Wygodne ubrania dla dziewczynekchłopców oraz niemowląt, starannie dobierane kolory wraz z fantazyjnymi wzorami tworzą niepowtarzalne kolekcje. Każda z nich to fantastyczny świat, indywidualne postacie, za którymi stoi ich własna historia. Dzięki temu każda kolekcja jest wyjątkowa, niepowtarzalna, zabawna i opowiada historię, czyniąc ubrania niepowtarzalnymi i wyjątkowymi. Najbardziej cenione wartości, a przy tym fundamenty marki to kreatywność, pasja, szczerość i poczucie humoru. Od roku 2017 marka jest silnie zaangażowana w ruchy ekologiczne co zaowocowało powstaniem kolekcji kapsułowej W.I.M.A.M.P która pojawiła się zaledwie 2 miesiące po fantastycznej kolekcji dla dzieci " Dear World". Motywem przewodnim kolekcji były przeniesione na papier wyobrażenia dziecięce na temat potworów atakujących naszą planetę. W każdym sezonie Bobo Choses proponuje w swojej ofercie oryginalne ubrania - fantazyjne dziewczęce sukienkichłopięce spodnie o ciekawych krojach czy kolorowe bloomersy dla niemowląt.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Produkt dodany do Twojej listy