Mile - Rajstopy z szelkami szare - Rajstopy i skarpety -
Mile - Rajstopy z szelkami szare - Rajstopy i skarpety -
  • -10%
Mile - Rajstopy z szelkami szare - Rajstopy i skarpety -
Mile - Rajstopy z szelkami szare - Rajstopy i skarpety -

Rajstopy z szelkami szare

W magazynie. Wysyłka 24h
67,50 zł 75,00 zł -10%
Brutto

Bawełniane rajstopy z kolekcji słowackiej marki Mile. Wyposażone w elastyczne szelki, które zapewnią komfort i wygodę Twojemu dziecku.

Kolor: szary
Materiał: 85% bawełny, 15% poliamid

Wiek
  • 0M
  • 3M
  • 6M
  • 12M
  • 2Y

 
Typ Produktu
Rajstopy
pancuchy-grey

Spośród wielu kolorowych i starannie wykonanych produktów mile ich rajstopy na szelkach wyróżniają się swoją pomysłowością. I nie chodzi tylko o retro styl, który doda każdej dziecięcej stylizacji uroku. Rajtuzy mile kochamy przede wszystkim za wygodę, jaką dają dzieciakom. Szerokie, elastyczne szelki stworzone z nieuciskającego materiału zapewniają całkowitą swobodę ruchów podczas codziennej aktywności. Mile bardzo dba o jakość swoich produktów i przywiązuje wagę do każdego detalu. Nie inaczej jest w przypadku rajstop. Stworzono je z miłej w dotyku flaneli (85%) z dodatkiem jakościowego poliamidu (15%). Sztuczne włókno zastosowano po to, by rajtuzy zachowywały swój kształt i nie dziurawiły się. Producenci zadbali jednak o to, by syntetyk nie miał styczności z delikatną dziecięcą skórą. W strukturze materiału poliamidowe włókno jest wplecione pomiędzy dwa bawełniane. Dzięki temu rajstopy są odpowiednie także dla skóry atopowej. Produkt w całości powstaje na Słowacji.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo lub Klarna jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Zobacz także

Produkt dodany do Twojej listy