ALMA - Naturalny olejek pielęgnacyjny dla niemowląt 250 ml - 1
ALMA - Naturalny olejek pielęgnacyjny dla niemowląt 250 ml - 2
ALMA - Naturalny olejek pielęgnacyjny dla niemowląt 250 ml - 3
  • -10%
ALMA - Naturalny olejek pielęgnacyjny dla niemowląt 250 ml - 1
ALMA - Naturalny olejek pielęgnacyjny dla niemowląt 250 ml - 2
ALMA - Naturalny olejek pielęgnacyjny dla niemowląt 250 ml - 3

Naturalny olejek pielęgnacyjny dla niemowląt 250 ml

201
W magazynie
260,10 zł 289,00 zł -10%

Bliskość i kontakt ze skórą to najważniejsze prezenty, jakie możemy dać naszym dzieciom. Ten olejek do ciała jest pachnącym towarzyszem, który da Twojemu dziecku poczucie zaufania, miłości i pewności siebie

Pojemność: 250 ml
Skład: 100% organic
Certyfikat ekologiczny: produkt certyfikowany przez Austria Bio Garantie
Informacje dodatkowe: produkt jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, co zostało potwierdzone dermatologicznie

 

Brand: ALMA

ALMA to Austriacka firma zajmująca się produkcją kosmetyków do pielęgnacji skóry dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Firma została założona przez rodziców Almy, którzy postanowili stworzyć dla swojego dziecka najlepszy na świecie produkt pielęgnacyjny.

Kosmetyki są projektowane tak, aby zaspokoić potrzeby wrażliwej skóry dziecka, a także wysokie wymagania skóry dorosłej. Naturalne i aromatyczne produkty nie tylko zapewniają solidne wsparcie w opiece, ale także pozwalają dzielić z dzieckiem niezapomniane chwile. Są testowane dermatologicznie i spełniają kryteria Europejskiej Dyrektywy Kosmetycznej.

Do produkcji używane są wyłącznie naturalne składniki i substancje pochodzące z ekologicznych upraw. Produkty ALMA Babycare są opracowywane, testowane, mieszane i butelkowane w manufakturze znajdującej się w Wiedniu. Pakowane są w szkło oraz butelek PET pochodzące z recyklingu.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy