Mrs. Mighetto Plakat 123
Mrs. Mighetto Plakat 123
Mrs. Mighetto Plakat 123
  • -20%
Mrs. Mighetto Plakat 123
Mrs. Mighetto Plakat 123
Mrs. Mighetto Plakat 123

Plakat 123

MM-123
W magazynie
40,04 $ 50,05 $ -20%

Plakat Miss Poppy z limitowanej kolekcji "My Tiny Theater" od Mrs. Mighetto. Wykonany na matowym papierze techniką akwarelową. Delikatne kolory, utrzymane w tonacji biało-szarej z kolorowymi akcentami. 

wymiary: 70x50 cm
gramatura papieru: 170 g/m2
uwagi: plakat nie zawiera ramki

świetnie pasuje do ramki Ikea Ribba

Kolor
Wielkość

Średnia ocena produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Na podstawie 0 opinie Klientów.
 

… Stary dom był pusty przez sto lat, kiedy znalazła go rodzina teatralna. To była ich ostatnia nadzieja, a miejsce stało się ich nowym domem. Dom stał się miejscem, w którym wykonywali przedstawienia oraz pisali scenariusze. To było miejsce, na które czekali. Wreszcie mogliby powrócić do swoich ważnych ról. Ich magiczne właściwości od dawna nie były prezentowane światu.

1,2,3… kurtyna do góry. Niech zacznie się przedstawienie.

Ilustrację wykonane akwarelą na wysokojakościowym papierze. Projektantki - Malin i Anna, mieszają fantazję, tajemnicę, historię oraz kolory.

Obecnie brak opinii.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy