Plakat King Panda - Eef Lillemor
Plakat King Panda - Eef Lillemor
  • -30%
Plakat King Panda - Eef Lillemor
Plakat King Panda - Eef Lillemor

Plakat King Panda

EEF.PO.2074
Ostatnie sztuki w magazynie
11,52 $ 16,46 $ -30%

Ilustrowana postać króla pandy na błękitnym tle. Plakat w formacie A3. Idealny pomysł na ozdobienie dziecięcego pokoju bądź na drobny prezent.

Wymiary: 297 x 420 mm
Gramatura papieru: 170 g/m²
Uwagi: plakaty bez ramek

Kolor
Plakaty

Średnia ocena produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Na podstawie 0 opinie Klientów.
 

Oryginalne ilustracje zamieszczone na plakatach, kartkach i papierach do pakowania. Wszystkie elementy powstają na wysokiej jakości papierze. Sercem marki jest holenderka Eva Lillemore Brunner. Historia marki zaczęła się od konta założonego na instagramie, na którym projektantka zaczęła umieszczać zdjęcia swoich projektów, które ozdabiały pokój jej córki. Prace tak bardzo się podobały innym, że Eva postanowiła pasję zamienić w firmę. 

Obecnie brak opinii.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy