Eef Lillemor - Plakat King Panda - 1
Eef Lillemor - Plakat King Panda - 2
  • -30%
Eef Lillemor - Plakat King Panda - 1
Eef Lillemor - Plakat King Panda - 2

Plakat King Panda

EEF.PO.2074
Ostatnie sztuki w magazynie
42,68 zł 60,98 zł -30%

Ilustrowana postać króla pandy na błękitnym tle. Plakat w formacie A3. Idealny pomysł na ozdobienie dziecięcego pokoju bądź na drobny prezent.

Wymiary: 297 x 420 mm
Gramatura papieru: 170 g/m²
Uwagi: plakaty bez ramek

Kolor
Plakaty

 

Oryginalne ilustracje zamieszczone na plakatach, kartkach i papierach do pakowania. Wszystkie elementy powstają na wysokiej jakości papierze. Sercem marki jest holenderka Eva Lillemore Brunner. Historia marki zaczęła się od konta założonego na instagramie, na którym projektantka zaczęła umieszczać zdjęcia swoich projektów, które ozdabiały pokój jej córki. Prace tak bardzo się podobały innym, że Eva postanowiła pasję zamienić w firmę. 

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Zobacz także

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy