Plakat Mister Polar - Eef Lillemor
Plakat Mister Polar - Eef Lillemor
  • -30%
Plakat Mister Polar - Eef Lillemor
Plakat Mister Polar - Eef Lillemor

Plakat Mister Polar

EEF.PO.2076
W magazynie
10,41 $ 14,88 $ -30%

Ilustrowany obrazek przedstawiający misia polarnego na niebieskim tle. Plakat w formacie A3. Idealny jako dodatek do pokoju dziecka lub jako drobny prezent. 

Wymiary: 297 x 420 mm
Gramatura papieru: 170 g/m²

Kolor
Plakaty

Średnia ocena produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Na podstawie 0 opinie Klientów.

Oryginalne ilustracje zamieszczone na plakatach, kartkach i papierach do pakowania. Wszystkie elementy powstają na wysokiej jakości papierze. Sercem marki jest holenderka Eva Lillemore Brunner. Historia marki zaczęła się od konta założonego na instagramie, na którym projektantka zaczęła umieszczać zdjęcia swoich projektów, które ozdabiały pokój jej córki. Prace tak bardzo się podobały innym, że Eva postanowiła pasję zamienić w firmę. 

Obecnie brak opinii.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy