Tine K home - Ręcznik Boho print czarny/ecru - Ręczniki i poncha - 1
Tine K home - Ręcznik Boho print czarny/ecru - Ręczniki i poncha - 2
  • -50%
Tine K home - Ręcznik Boho print czarny/ecru - Ręczniki i poncha - 1
Tine K home - Ręcznik Boho print czarny/ecru - Ręczniki i poncha - 2

Ręcznik Boho print czarny/ecru

W magazynie
102,50 zł 205,00 zł -50%
Brutto

Piękny ręcznik Boho od tinekhome. Wykonany z bawełny w kolorze ecru, w lazurowy wzorek w stylu boho.

Kolor: ecru, czarny
Materiał: 100% bawełna
Wymiary: 90 x 170 cm

Kolor
  • Czarny
Wymiar
  • 90x170cm

 
TOWELBOHO90-BL

Kombinacja kolorów i tradycyjnego rzemiosła daje efekt prostoty i elegancji. Kolekcja składa się z akcesoriów, wyposażenia domu, a także mebli opartych na własnych projektach Tine oraz unikalnych znalezisk z podróży. Marka TineK Home skupia się na tym aby gra kolorów komponowała się z unikalnym materiałem dając niepowtarzalny efekt. W naszej ofercie znajdują się ręcznie wyplatane palmowe kosze dla kobiet, idealnie nadające się na zakupy lub na plażę. Ponadto można u nas znaleźć takie akcesoria jak ręczniki, girlandy, poduszki i wyplatane dywany nadające mieszkaniom niepowtarzalnego wyglądu. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych materiałów i z dbałością o najmniejsze szczegóły.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Produkt dodany do Twojej listy