Sandały Surfer Child czerwone
Rewelacyjne sandały Surfer z kolekcji Salt-Water na wiosnę-lato 2018. Surfer klasyczny sandał z dwoma paskami. Zapięcia wokół kostki i na palcach są regulowane, co daje możliwość idealnego dopasowania sandałków do stopy dziecka – zarówno dla szerokich, jak i wąskich stóp. Seria Sun-San jest dostępna na gąbczastej podeszwie z uretanu, posiada odporne na rdzę sprzączki. Mogą być więc noszone w wodzie, jak i myte delikatnymi detergentami. Surfer to świetne, klasyczne sandały, które idealnie sprawdzą się podczas letnich, słonecznych dni.
Kolor: czerwony
Materiał: skóra, uretanowa podeszwa
Uwagi: sugerujemy wybór wkładki o 1 cm mniejszej od długości podanej przez producenta w tabelce
Salt Water jest amerykańską marką produkującą sandały od 1944 roku. Założona została przez Waltera Hoy, który chciał stworzyć buty dla swojej córki w trakcie II Wojny Światowej. Materiały do produkcji butów pozyskiwał z wojskowej fabryki, następnie wyplatał z nich skórzane sandały. W ten sposób powstał pierwszy model sandałów. Wykonane przez Waltera Hoy sandały zyskały dużą popularność. W latach 70' pojawiły się nowe wzory. Tak narodziła się rodzinna firma, która wciąż produkuje buty w niewielkiej fabryce w St. Louis Missouri.
PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.
Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.
Obecnie brak opinii.
Napisz opinię !
Zobacz także