Numero 74 - Śpiwór Niemowlęcy Summer żółty - 1
Numero 74 - Śpiwór Niemowlęcy Summer żółty - 2
Numero 74 - Śpiwór Niemowlęcy Summer żółty - 3
Numero 74 - Śpiwór Niemowlęcy Summer żółty - 1
Numero 74 - Śpiwór Niemowlęcy Summer żółty - 2
Numero 74 - Śpiwór Niemowlęcy Summer żółty - 3

Śpiwór Niemowlęcy Summer żółty

7400000132632
Ostatnie sztuki w magazynie
275,00 zł

Śpiworek niemowlęcy w żółtym kolorze. Najnowsza kolekcja Numero 74. Wykonany z miękkiej bawełny, bezpiecznej i miłej w dotyku dla delikatnej skóry maluszka. Zapinany na napki na ramionkach. Z boku wszyty suwak. Świetnie nadaje się dla maluszka, który dzięki otulającej bawełnie na pewno się nie wykopie. Śpiworek można złożyć i zabrać ze sobą, dzięki czemu staje się niezastąpiony w każdej podróży.

Kolor: żółty
Materiał: 100% bawełna
Rozmiary: rozmiar Mały (0): 63cm, rozmiar Średni (1): 75cm, rozmiar Duży (2): 85cm

Kolor
  • Żółty
Wielkość
  • S
  • M
  • L

 

Projektantki tej ekskluzywnych kolekcji, Nancy i Poupy, są obecne przy każdym etapie produkcji – od starannego doboru materiałów do wyboru najmniejszych szczegółów, tworząc piękną i spójną kompozycję.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Zobacz także

Produkt dodany do Twojej listy