Tocoto Vintage - Spodnie denim palazzo niebieskie - 1
Tocoto Vintage - Spodnie denim palazzo niebieskie - 2
Tocoto Vintage - Spodnie denim palazzo niebieskie - 3
Tocoto Vintage - Spodnie denim palazzo niebieskie - 4
  • -30%
Tocoto Vintage - Spodnie denim palazzo niebieskie - 1
Tocoto Vintage - Spodnie denim palazzo niebieskie - 2
Tocoto Vintage - Spodnie denim palazzo niebieskie - 3
Tocoto Vintage - Spodnie denim palazzo niebieskie - 4

Spodnie denim palazzo niebieskie

W12419BLUE
Ostatnie sztuki w magazynie
147,40 zł 210,57 zł -30%

Produkt z najnowszej kolekcji THE BAZAAR marki Tocoto Vintage

Kolor: niebieski
Materiał: 100% bawełna

Wiek
Kolor

 

Tocoto Vintage powstało z miłości do dzieci, morza i malutkiej wyspy Formentera. Projektantka zdobywa różne materiały podczas swoich licznych podróży. Każda część kolekcji wykończona jest z niezwykłą starannością. Główne kolory, które pojawiają się na ubrankach to: odcienie różu, szarości, beże i błękity. Do tego dodatki w postaci kapturów, koronkowych wykończeń i innych detali. Wszystko tworzy idealną, harmonijną kombinację z efektem vintage. Tocoto vintage powstało z miłości do dzieci, morza i malutkiej wyspy Formentera.Projektantka zdobywa różne materiały podczas swoich licznych podróży. Każda część kolekcji wykończona jest z niezwykłą starannością. Główne kolory, które pojawiają się na ubrankach to: odcienie różu, szarości, beże i błękity. Do tego dodatki w postaci kapturów, koronkowych wykończeń i innych detali. Wszystko tworzy idealną, harmonijną kombinację z efektem vintage.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy