Repose AMS - Spodnie Chino w kratkę - 1
Repose AMS - Spodnie Chino w kratkę - 2
Repose AMS - Spodnie Chino w kratkę - 3
Repose AMS - Spodnie Chino w kratkę - 4
  • -25%
Repose AMS - Spodnie Chino w kratkę - 1
Repose AMS - Spodnie Chino w kratkę - 2
Repose AMS - Spodnie Chino w kratkę - 3
Repose AMS - Spodnie Chino w kratkę - 4

Spodnie Chino w kratkę

Q3Q4-29
Ostatnie sztuki w magazynie
207,32 zł 276,42 zł -25%

Spodnie z kolekcji AW20 od marki Repose AMS. Wykonane z materiału w drobną, kolorową kratkę. Świetnie sprawdzą się jako element jesiennych i zimowych stylizacji.

Kolor: wielobarwny
Materiał:

Wiek
Kolor

 

Jest cienka granica pomiędzy ogłuszającym światem zewnętrznym, a marzycielską głębią dziecięcego umysłu. Miejsce gdzie odnajdują spokój i niekończącą się zabawę, gdzie rozkwitają, śnią i wędrują. Najnowsza kolekcja ubrań od marki Repose AMS to opowieść o tym magicznym miejscu "The Wandering Story". Repose AMS w swoich projektach poszukuje poczucia ponadczasowego odpoczynku w ubraniach dziecięcych. Tam, gdzie komfort i design łączą się harmonijnie pośród kolorów, form i faktur. Tam, gdzie niekończąca się wyobraźnia dzieci łączy się z nowoczesną estetyką rodziców w unikalne, trwałe utwory.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy