• -50%
Tine K home - Poszewka na poduszkę velvet szara - Strona główna - 1

Poszewka na poduszkę velvet szara

W magazynie
95,93 zł 191,87 zł -50%

Wspaniała poszewka na poduszkę od tinekhome. Wykonana z aksamitu, w szarym kolorze.

Kolor: szary (kit)
Materiał: 100% bawełna
Wymiary: 50 x 50 cm

Kolor
  • Szary
Wymiar
  • 50x75cm

 
FALLVEL75-KIT

Kombinacja kolorów i tradycyjnego rzemiosła daje efekt prostoty i elegancji. Kolekcja składa się z akcesoriów, wyposażenia domu, a także mebli opartych na własnych projektach Tine oraz unikalnych znalezisk z podróży. Marka TineK Home skupia się na tym aby gra kolorów komponowała się z unikalnym materiałem dając niepowtarzalny efekt. W naszej ofercie znajdują się ręcznie wyplatane palmowe kosze dla kobiet, idealnie nadające się na zakupy lub na plażę. Ponadto można u nas znaleźć takie akcesoria jak ręczniki, girlandy, poduszki i wyplatane dywany nadające mieszkaniom niepowtarzalnego wyglądu. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych materiałów i z dbałością o najmniejsze szczegóły.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Produkt dodany do Twojej listy