Tocoto Vintage - Sweter turtle-neck brązowy - 1
Tocoto Vintage - Sweter turtle-neck brązowy - 2
Tocoto Vintage - Sweter turtle-neck brązowy - 3
  • -40%
Tocoto Vintage - Sweter turtle-neck brązowy - 1
Tocoto Vintage - Sweter turtle-neck brązowy - 2
Tocoto Vintage - Sweter turtle-neck brązowy - 3

Sweter turtle-neck brązowy

W50119BROWN
Ostatnie sztuki w magazynie
121,46 zł 202,44 zł -40%

Produkt z najnowszej kolekcji THE BAZAAR marki Tocoto Vintage

Kolor: brązowy
Materiał: 10% wełna alpaki, 30% wełna owcza, 10% wiskoza, 50% poliakryl

Wiek
Kolor

 

Tocoto Vintage powstało z miłości do dzieci, morza i malutkiej wyspy Formentera. Projektantka zdobywa różne materiały podczas swoich licznych podróży. Każda część kolekcji wykończona jest z niezwykłą starannością. Główne kolory, które pojawiają się na ubrankach to: odcienie różu, szarości, beże i błękity. Do tego dodatki w postaci kapturów, koronkowych wykończeń i innych detali. Wszystko tworzy idealną, harmonijną kombinację z efektem vintage. Tocoto vintage powstało z miłości do dzieci, morza i malutkiej wyspy Formentera.Projektantka zdobywa różne materiały podczas swoich licznych podróży. Każda część kolekcji wykończona jest z niezwykłą starannością. Główne kolory, które pojawiają się na ubrankach to: odcienie różu, szarości, beże i błękity. Do tego dodatki w postaci kapturów, koronkowych wykończeń i innych detali. Wszystko tworzy idealną, harmonijną kombinację z efektem vintage.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy