Repose AMS - Kardigan beżowy - 1
Repose AMS - Kardigan beżowy - 2
Repose AMS - Kardigan beżowy - 3
  • -25%
Repose AMS - Kardigan beżowy - 1
Repose AMS - Kardigan beżowy - 2
Repose AMS - Kardigan beżowy - 3

Kardigan beżowy

Q3Q4-74
Ostatnie sztuki w magazynie
286,59 zł 382,11 zł -25%

Ażurowy kardigan pochodzący z kolekcji AW20 od marki Repose AMS. Wykonany z przyjemnego w dotyku materiału w jasnym kolorze. Świetnie sprawdzi się w zestawieniu z kolorowymi sukienkami.

Kolor: beżowy
Materiał:

Wiek
Kolor

 

Jest cienka granica pomiędzy ogłuszającym światem zewnętrznym, a marzycielską głębią dziecięcego umysłu. Miejsce gdzie odnajdują spokój i niekończącą się zabawę, gdzie rozkwitają, śnią i wędrują. Najnowsza kolekcja ubrań od marki Repose AMS to opowieść o tym magicznym miejscu "The Wandering Story". Repose AMS w swoich projektach poszukuje poczucia ponadczasowego odpoczynku w ubraniach dziecięcych. Tam, gdzie komfort i design łączą się harmonijnie pośród kolorów, form i faktur. Tam, gdzie niekończąca się wyobraźnia dzieci łączy się z nowoczesną estetyką rodziców w unikalne, trwałe utwory.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy