Frigg - Smoczek Daisy croissant/portobello - Smoczki i zawieszki -
Frigg - Smoczek Daisy croissant/portobello - Smoczki i zawieszki -
Frigg - Smoczek Daisy croissant/portobello - Smoczki i zawieszki -
Frigg - Smoczek Daisy croissant/portobello - Smoczki i zawieszki -

Smoczek Daisy croissant/portobello

W magazynie. Wysyłka 24h
57,00 zł
Brutto

Smoczek Daisy pochodzący od Duńskiej marki Frigg. Wykonany z naturalnego nieszkodliwego kauczuku który będzie w 100% bezpieczny dla twojego dziecka. Każdy smoczek zostaje poddany testowi na rozciągliwość a także testowi próżni.

Kolor: Wielobarwny
Materiał: 100% Naturalny kauczuk
Wymiary:

Rozmiar S (1) - 27 mm
Rozmiar M (2) - 30 mm

Wiek
  • S
  • M
Kolor
  • Wielobarwny

 

- Spełnia wymagania normy EN1400 + A2
- Wyprodukowany w Danii

Typ Produktu
Smoczki
Smoczki uspokajające
5715239214177

Asortyment marki Frigg obejmuje wiele produktów, w tym smoczki, butelki, kubki, akcesoria do karmienia, akcesoria do pielęgnacji i wiele innych. Produkty te są wykonane z najlepszych materiałów, takich jak silikon medyczny, szkło borokrzemowe, sterylizowany polipropylen, co zapewnia bezpieczeństwo i higienę dla dziecka. Wszystko to sprawia, że marka Frigg jest idealnym wyborem dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom najlepsze produkty. Dzięki wysokiej jakości, innowacyjności, designowi i bezpieczeństwu swoich produktów, Frigg jest jednym z najlepszych wyborów na rynku produktów dla niemowląt i dzieci.

Klienci spoza Unii Europejskiej mogą skorzystać z zakupów bez podatku VAT. Wystarczy podczas procesu zamówienia dodać adres dostawy/faktury spoza UE, a cena bez podatku VAT (23%) zostanie dokładnie wyświetlona.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo lub Klarna jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Miss Lemonade zapewnia swoim klientom darmową dostawę poprzez Paczkomaty i Punkty Odbioru Poczty Polskiej na terenie Polski dla wszystkich zamówień o wartości min. 499 zł.

Jeśli wartość Twojego zamówienia nie wynosi min. 499 zł, do kwoty zakupów zostaje dodany koszt dostawy w wysokości:

  • Pocztex / Punkt Odbioru - 12,49 zł
  • Paczkomaty InPost - 14,99 zł
  • Kurier DHL - 16,99 zł
  • PickPack Express ( dostawa tego same dnia w Warszawie ) - 55 zł

Klientom, którzy pragną pominąć koszt dostawy udostępniamy dodatkową metodę dostawy, która jest darmowa bez względu na wartość zamówienia:

  • Odbiór w Punkcie Miss Lemonade ( Arbuzowa 31/2, Warszawa ) w godzinach 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

Wyboru metody dostawy dokonasz na ostatnim kroku procesu składania zamówienia. Czas realizacji zamówienia różni się w zależności od wybranej metody dostawy.

Produkt dodany do Twojej listy