Produkty Marki Mini Rodini

Kolekcja AW21 "Green land adventure" od marki Mini Rodini to bez wątpienia jedna z najbardziej kolorowych propozycji na najbliższy sezon. To sportowo - elegancka kolekcja inspirowana naturą oraz jej cechami. Kolekcja idealna jest na te cieplejsze oraz chłodniejsze pory roku co sprawia, że do wyboru mamy wiele wspaniałych propozycji. 

Kolekcja SS20 od marki Mini Rodini to bez wątpienia jedna z najbardziej kolorowych propozycji na najbliższy sezon. To sportowo - elegancka kolekcja inspirowana Dianą, księżniczką Walii i jej eleganckim stylem lat 80–90. Skandynawska marka Mini Rodini została stworzona przez ilustratorkę Cassandrę Rhodin, która swoimi projektami oddaje hołd dziecięcej kreatywności i beztrosce. Oryginalne, kolorowe ubrania dziecięce od Mini Rodini to szeroka oferta, spośród której każde dziecko znajdzie ubrania we własnym stylu. Kolekcje Mini Rodini znakomicie odzwierciedlają dziecięce, różne charaktery. Znakomita, luksusowa marka odzieży dziecięcej promuje etyczną modę i zrównoważoną produkcję, dbając w ten sposób o ludzi i środowisko.

Less
Pokazano 1-36 z 122 pozycji

Filtruj według

Kategorie
Wiek
Kolor
Rozmiar obuwia
Cena
Filtruj

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy
Pokaż filtry >