Darmowa wysyłka do Paczkomatu od 499 zł

Lista produktów marki Glo Pals

Poznaj Glo Pals – amerykańską markę, która zrewolucjonizowała czas kąpieli dla dzieci. Urodzona z potrzeby pomocy autystycznemu chłopcu, który obawiał się wody, Glo Pals to nie tylko zabawka, ale przede wszystkim narzędzie wspierające rozwój sensoryczny i motoryczny. Nie tylko dzieci pokochały Glo Pals. Rodzice na całym świecie doceniają markę za jej innowacyjne podejście do zabawy, dbałości o detale oraz dążenie do stworzenia produktu, który jest równie edukacyjny, co zabawny. Pomysł na Glo Pals powstał podczas projektu klasowego na uniwersytecie MSU w Missisipi.

Glo Pals - Świecące zabawki dla dzieci

Kiedy świecąca magia łączy się z radością dziecięcej zabawy, powstają Glo Pals, Unikalne zabawki, które rozświetlają wyobraźnię i inspirują do kreatywnego odkrywania. Marka Glo Pals stała się rewolucją w świecie dziecięcych akcesoriów, przynosząc nie tylko zabawę, ale także bezpieczeństwo i edukacyjne wartości. W ofercie marki znajdziesz wiele interesujących zabawek takich jak, świecące kostki do wanny, naklejki oraz kostki sensoryczne.W każdym zestawie Glo Pals znajdziesz postać i dwie świecące kostki, które zanurzone w wodzie, rozświetlają się kolorami tęczy. Jest to idealne narzędzie do stymulacji zmysłów i rozwijania kreatywności, które sprawdza się zarówno w wannie, jak i w basenie. Kostki Glo Pals są świetnym pomysłem na nocne lampki czy lampiony, tworząc spokojną atmosferę wspierającą wieczorną rutynę.

Glo Pals - Bezpieczne zabawki sensoryczne dla Twojego dziecka

W centrum filozofii Glo Pals leży idea stworzenia produktów, które nie tylko zachwycają dzieci swoim świetlistym blaskiem, ale także pomagają w rozwoju umiejętności motorycznych i sensorycznych. Każda postać z linii Glo Pals jest zaprojektowana tak, aby była nie tylko atrakcyjna dla dzieci, ale również trwała i bezpieczna w użyciu.

Szeroki wybór świecących zabawek do kąpieli od Glo Pals w sklepie Miss Lemonade

Jeśli szukasz zabawki, która połączy kreatywność, edukację i bezpieczeństwo, Glo Pals jest idealnym wyborem, a tym bardziej ich sprawdzone produkty takie jak, Naklejki do wanny oraz świecące postacie do kąpieli. Doświadcz magii, jaką niosą ze sobą te świetliste postacie, i pozwól swojemu dziecku odkryć świat pełen kolorów, świateł i nieskończonej zabawy. To właśnie tu, w Miss Lemonade znajdziesz ich szeroki wybór. 

Długa Żywotność i Prosta Konserwacja

Kostki Glo Pals świecą do 16 godzin, co oznacza około 30 sesji kąpielowych. Aby zapewnić długotrwałość zabawki, po każdej zabawie kostki należy opłukać, oczyścić z resztek kosmetyków i osuszyć. Prosty proces konserwacji zapewnia, że Glo Pals będą gotowe do zabawy kiedy tylko Twoje dziecko zechce.

Less
Pokazano 1-27 z 27 pozycji
Filtruj według
Typ Produktu
Kategorie
Wiek
Wymiar
Kolor
Cena
$ $
Filtruj
Produkt dodany do Twojej listy
Filtruj & Sortuj