Zobacz, jakie to proste

1

WYBIERZ PRODUKTY DO ZWROTU

Pamiętaj, że masz aż 14 dni od momentu otrzymania przesyłki żeby zwrócić całe zamówienie bądź jego część.

2

PODAJ SZCZEGÓŁY PRZESYŁKI

Zweryfikuj swoje dane oraz informacje o zamówieniu. Możesz uzupełnić formularz o dodatkowe dane: m.in. formę wysyłki oraz typ opakowania.

3

ZAPAKUJ I NADAJ PRZESYŁKĘ

Pakujesz przesyłkę w to samo albo inne opakowanie. Przekazujesz paczkę kurierowi albo zanosisz do paczkomatu lub punktu odbioru, a produkty wracają do sklepu.

Zwrot otrzymasz maksymalnie w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez nas przesyłki.

CHCESZ WYSŁAĆ ZWROT SAMEMU? ŻADEN PROBLEM

Wydrukuj i uzupełnij formularz zwrotu

UZUPEŁNIJ FORMULARZ

ZAADRESUJ PRZESYŁKĘ

Wyślij przesyłkę na adres poniżej:

MISS LEMONADE

ul. Fosa 25/1

02-768 Warszawa

Polska

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Jeżeli Użytkownik jest Konsumentem, ma prawo odstąpić od Umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem (pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od Umowy, Konsument powinien powiadomić nas e-mailem pod adresem: [email protected] lub korzystając z naszego formularza kontaktowego, o odstąpieniu od Umowy w drodze oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub e-mailem). Podawanie powodu odstąpienia nie jest wymagane. Mogą Państwo skorzystać z Wzoru formularza odstąpienia od Umowy podanego w Załączniku do niniejszego Regulaminu, lecz nie jest to obowiązkowe.

Miss Lemonade gwarantuje pełen zwrot środków za odesłane towary pod warunkiem, że wszystkie elementy zamówienia zostaną zwrócone w niezmienionym stanie. Oznacza to, że produkt nie może być uszkodzony, zabrudzony, uprany, zmodyfikowany ani noszony (poza przymierzeniem). Ponadto produkt powinien posiadać wszystkie metki, etykiety oraz opakowania. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Miss Lemonade zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia zwrotów, które zostaną dokonane po upływie ustanowionych wyżej terminów.

Miss Lemonade nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem.

GDIZE MAM WYSŁAĆ PRZESYŁKĘ ZWROTNĄ?

Proszę odeślij produkty na adres:

Miss Lemonade
Fosa 25
02-768 Warszawa
Polska

CZY DOSTANĘ ZWROT ŚRODKÓW ZA WYSYŁKĘ?

Jeśli zdecydują się Państwo zwrócić zamówiony towar, to zwrócimy Państwu koszty wysyłki, jednak tylko do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w naszej ofercie.

Jeśli jednak zdecydują się Państwo zatrzymać część zamówienia i zwrócić tylko niektóre jego elementy, koszt dostawy nie zostanie zwrócony.

KIEDY OTRZYMAM ZWROT ŚRODKÓW?

Po zaakceptowaniu zwrotu, zwrócimy Państwu środki najszybciej jak to możliwe i w żadnym wypadku nie później niż w ciągu 14 dni od daty poinformowania nas o zwrocie produktów.

W JAKI SPOSÓB OTRZYMAM ZWROT ŚRODKÓW?

Po zaakceptowaniu zwrotu, zwrot środków nastąpi w tej samej formie płatności, w jakie dokonano zakupu.

Jeśli wybiorą Państwo płatność gotówką przy odbiorze, to zwrot środków nastąpi na numer rachunku bankowego podany w formularzu zwrotu lub oświadczeniu odstąpienia od Umowy.

Produkt dodany do Twojej listy