Lista produktów marki Bibs Denmark

Bibs Denmark to duńska marka produkująca dziecięce smoczki od ponad czterdziestu lat. Smoczki produkowane są w Danii, tworzone z najwyższej jakości materiałów. Co najważniejsze - smoczki uspokajające Bibs Denmark są w 100% organiczne i bezpieczne dla dzieci. Produkowane są z kauczuku Hevea - to naturalny materiał, nietoksyczny i nie powodujący alergii. Smoczki od marki Bibs Denmark mogą być stosowane u dzieci już od pierwszego dnia życia.

O Firmie:

Bibs Denmark to renomowana marka, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów dla niemowląt, przede wszystkim znanych i cenionych smoczków.

Chociaż Bibs Denmark jest najbardziej znana z kolorowych smoczków, jej oferta produktowa jest znacznie szersza i obejmuje różnego rodzaju akcesoria dla najmłodszych.

Jakość i Bezpieczeństwo:

Cechą charakterystyczną produktów Bibs Denmark jest ich unikalny skandynawski design, łączący minimalizm z funkcjonalnością i estetyką.

Marka kładzie nacisk na używanie wysokiej jakości materiałów, które są nie tylko trwałe, ale także bezpieczne dla wrażliwej skóry niemowląt.

Bibs Denmark dąży do tego, aby wspierać rodziców w pierwszych latach życia ich dzieci, oferując produkty, które ułatwiają codzienną opiekę i jednocześnie są estetycznie wykonane.

Less
Pokazano 1-42 z 116 pozycji
Filtruj według
Typ Produktu
Kategorie
Wiek
Wymiar
Kolor
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Produkt dodany do Twojej listy
Filtruj & Sortuj