Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w naszym Programie rabatowym dla zarejestrowanych Klientów. Program rabatowy to unikalny system lojalnościowy, premiujący zarejestrowanych Klientów sklepu Misslemonade.pl.

System aktywowany jest automatycznie podczas rejestracji Klienta w sklepie i pozostaje do niego aktywnie przypisany na czas nieokreślony, chyba że Klient zdecyduje o usunięciu konta z bazy Klientów sklepu. Upusty przydzielane są bezterminowo i udzielane są na każde kolejne zamówienie zarejestrowanego Klienta, niezależnie od jego wartości ( jednak nie mniej niż 50 zł brutto).


Za każde wydane 50 zł  ( dotyczy produktów nie przecenionych) otrzymują Państwo zwrot 2% na Państwa konto w formie punktów do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Minimalna kwota do której może być użyty kupon wynosi 10 zł brutto.

Jak skorzystać z punktów ?

Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są gdy zamówienie otrzyma status: DOSTARCZONE.

Aby sprawdzić status oraz ilość punktów należy zalogować się na swoje konto w sklepie.
Aktualny stan punktów oraz historia transakcji dostępna jest w zakładce "Moje konto" - "Moje punkty lojalnościowe".

Punkty można przekształcić na kupon rabatowy podczas składania nowego zamówienia. Aby system wyświetlił liczbę posiadanych punktów należy być zalogowanym do swojego konta Klienta.

  • Składając zamówienie, pod tabelą z listą kupowanych produktów znajdziesz informację o posiadanych punktach oraz przycisk: "WYKORZYSTAJ PUNKTY"
  • Po potwierdzeniu automatycznie zostanie wygenerowany kupon z unikalnym kodem i dodany do zamówienia. Kwota zamówienia zostanie pomniejszona o wartość kuponu.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół Miss Lemonade