Produkty Marki Senger Naturwelt

Zabawki marki Senger Naturwelt są nie tylko piękne – są po prostu wyjątkowe. To przyjaciele na dobre i złe czasy, którzy będą towarzyszyć Twojemu dziecku przez wiele lat. W powstanie każdego z uroczych pluszaków włożono wiele pracy. Każda sztuka została wykonana ręcznie, z naturalnych materiałów, w odpowiedzialnej fabryce pracującej z poszanowaniem środowiska naturalnego, a także swoich pracowników. Bo nic nie gwarantuje takiej jakości i unikatowego charakteru zabawek jak tradycyjne rękodzieło.

Doskonale wiedzą o tym Sabine i Volker Senger – założyciele tej niepowtarzalnej niemieckiej marki. Jak sami mówią, swoje produkty tworzą z pasją, humorem i w harmonii z naturą. Tak powstają ponadczasowe projekty zabawek innych niż wszystkie. Miękkich, starannie wykonanych, pozbawionych zbędnych dodatków i krzykliwych kolorów. To pluszaki najwyższej klasy – takie, z którymi trudno się rozstać i które chce się zachować dla swoich dzieci i wnuków. Przekonuje się o tym wielu rodziców, którym projekty niemieckiej firmy przywodzą na myśl ich własne dzieciństwo. Bo właśnie takie zabawki są w stanie przetrwać próbę czasu: proste i wykonane z najwyższą starannością.

O produktach Senger Naturwelt można z całą pewnością powiedzieć, że powstają z miłości. To prawdziwa pasja dla rzemiosła i wrażliwość na pracę ludzkich rąk. Założyciele marki wiedzą też, jak ważną rolę w życiu dziecka odgrywa pierwsza, ukochana zabawka. Dlatego chcą mu podarować rzecz, która będzie z nim przez lata. Oprócz zamiłowania dla jakości i dobrego designu markę Senger cechuje duża transparentność. Każdy z elementów wykorzystanych w produkcji jest dokładnie opisany, a dociekliwi Klienci mogą poznać nawet miejsce jego pochodzenia. I tak wełna Senger jest dostarczana z niemieckich gór Eifel, a organiczna bawełna z Peru i Turcji. Trudno wymarzyć sobie lepsze zabawki dla naszych maluchów.

Less
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wielkość
więcej... mniej
Cena
230 345
Filtruj

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy
Pokaż filtry >