Produkty Marki The Animals Observatory

Kolekcja jesień-zima 20/21 od marki The Animals Observatory, którą zaprojektowała Laię Aguilar, to miłosna historia czerpiąca z takich ikon jak David Hockney, Jarvis Cocker i Bruno Munari. Odważne przeszycia, kolory mieszające się w najlepszy sposób… fiolety z zielenią, czerwienie z błękitami. Połączenie strukturalnych, oversizowych krojów, które są wygodne, tworzą wyraz i jak zawsze – świetnie wyglądają podczas noszenia. Czas na odświeżenie szafy Twojego dziecka, najnowsza kolekcja TAO to must have zbliżającego się sezonu!

Marka The Animals Observatory jest wynikiem miłości do dziecięcej mody dwóch osób: Lai Aguilar i Jana Andreu. Laia Aguilar wiele lat pracowała jako dyrektor kreatywny w Bobo Choses, Jan Andreu od dawna marzył o założeniu nowej marki dla dzieci. Z tej miłości zrodziły się komfortowe ubrania dla dzieci, pełne kolorów i ciekawych krojów. Laia widzi modę dzieci jako narzędzia artystyczne, przez które potrafi wyrazić swój własny, niezwykły świat. Każdą część garderoby projektuje zgodnie z własnym stylem. Projekty to mieszanka prostych, ale pomysłowych wzorów oraz niepowtarzalnych dla oka kolorów. TAO  to wspaniałe materiały i tkaniny.

Less
Pokazano 1-24 z 157 pozycji

Filtruj według

Kategorie
Wiek
Wymiar
Kolor
Cena
Filtruj

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy
Pokaż filtry >