Warunki dostawy

Wszystkie produkty oferowane przez sklep Miss Lemonade są dostępne w naszym magazynie. Zamówienia powyżej kwoty 300 zł wysyłane są na koszt sklepu za wyjątkiem wysyłki za pobraniem (7 zł) oraz dużych mebli.

Standardowe koszty przesyłki wynoszą (Ostateczna cena wyliczana jest na podstawie wagi oraz destynacji i podana jest przed finalizacją zamówienia):

Metoda dostawyCzas dostawy*Cena

Poczta Polska

2-4 dni9,6 zł
DPD24-48 godziny15 zł
DPD (pobranie)24-48 godziny22 zł
UPS Expressdo godz. 12:00 następnego dnia29 zł
Inpost Paczkomaty2-3 dni11 zł
UPS Today (Warsaw only)dostawa tego samego dnia (Warszawa)49 zł

Na terenie Warszawy istnieje możliwość dostawy kurierem miejskim w dniu dokonania zakupu. Koszt dostawy wynosi 49 zł brutto i dotyczy zamówień złożonych do godziny 13:00.

Śledzenie dostawy

Każde zamówienie otrzymuje numer przesyłki, który jest niezwłocznie wysyłany do Państwa mailem. W tym momencie macie Państwo informację, że przesyłkę odebrał od nas kurier. Jednak nie znaczy to, że będzie ona widoczna w systemie danej firmy przewozowej. W systemie umożliwiajacym śledzenie przesyłek pojawi się ona dopiero wówczas, kiedy fizycznie zostanie "zeskanowana" w magazynie głównym firmy kurierskiej.

W celu zapewnienia Państwu możliwości dodatkowego kontrolowania miejsca, w jakim znajduje sie nadana przez nas przesyłka poniżej podajemy przydatne linki:

Koszty dostawy poza Polskę

Koszt dostawy jest obliczany na podstawie wagi oraz kraju przeznaczenia. Całkowity koszt dostawy zostanie wyświetlony przed potwierdzeniem zamówienia.

Produkt dodany do Twojej listy

Strona wykorzystuje pliki Cookie. 

Serfując po stronie wyrażasz zgodę na używanie Cookie,

zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.