Ferm LIVING - Kosz Rabbit różowy - 1
Ferm LIVING - Kosz Rabbit różowy - 2
  • -30%
Ferm LIVING - Kosz Rabbit różowy - 1
Ferm LIVING - Kosz Rabbit różowy - 2

Kosz Rabbit różowy

8127
W magazynie
80,50 zł 115,00 zł -30%

Uroczy kosz od ferm Living. Kosz do przechowywania różnych rzeczy. Idealny zarówno do łazienki jak i innych pomieszczeń. W brzoskwiniowym kolorze, ozdobiony czarnym wzorem w króliczki. Odręczny print. Kosze dostępne w 3 rozmiarach: mini, mały oraz średni.
Przy rozmiarze mini dodatkowo uchwyt ze sznurka.

Kolor: brzoskwiniowy, czarny
Materiał: 100% organicznej bawełny

rozmiar mini mały średni
średnica 14 cm 22 cm 35 cm
wysokość 16 cm 25 cm 40 cm
Kolor
Wielkość

 

W 2005 roku Trine Andersson założyła swoje studio graficzne. To właśnie na jego miejscu powstała marka zajmująca się projektowaniem rzeczy do domu. Inspiracją stały się lata 50 i 60. Tworzone produkty mają przywodzić na myśl domowe ciepło. Logo marki nawiązuję do obrazu ptaka siedzącego na gałęzi, który przygotowuje się do odlotu.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Produkt dodany do Twojej listy