• Nowy
Senger Naturwelt - Przytulanka miękki Konik duży Brązowy - 1

Przytulanka miękki Konik duży Brązowy

Y21701
W magazynie
303,00 zł

Uroczy Konik od marki Senger Naturwelt. Zabawka jest wyjątkowa, dzięki swojemu stylowi vintage. Przytulanka wykonana jest z bawełny organicznej i wypełniona wełną jagnięcą, dzięki czemu jest w pełni naturalna i hipoalergiczna. Wszystkie pluszowe zabawki Senger są wykonane ręcznie w sposób przyjazny dla środowiska i trwały oraz zgodny z obowiązującymi normami.

Kolor: brązowy

Wymiary: 40cm długość 

Materiał: bawełna, wełna jagnięca

Kolor
Wielkość

 

Doskonale wiedzą o tym Sabine i Volker Senger – założyciele tej niepowtarzalnej niemieckiej marki. Jak sami mówią, swoje produkty tworzą z pasją, humorem i w harmonii z naturą. Tak powstają ponadczasowe projekty zabawek innych niż wszystkie. Miękkich, starannie wykonanych, pozbawionych zbędnych dodatków i krzykliwych kolorów. To pluszaki najwyższej klasy – takie, z którymi trudno się rozstać i które chce się zachować dla swoich dzieci i wnuków. Przekonuje się o tym wielu rodziców, którym projekty niemieckiej firmy przywodzą na myśl ich własne dzieciństwo. Bo właśnie takie zabawki są w stanie przetrwać próbę czasu: proste i wykonane z najwyższą starannością.

O produktach Senger Naturwelt można z całą pewnością powiedzieć, że powstają z miłości. To prawdziwa pasja dla rzemiosła i wrażliwość na pracę ludzkich rąk. Założyciele marki wiedzą też, jak ważną rolę w życiu dziecka odgrywa pierwsza, ukochana zabawka. Dlatego chcą mu podarować rzecz, która będzie z nim przez lata. Oprócz zamiłowania dla jakości i dobrego designu markę Senger cechuje duża transparentność. Każdy z elementów wykorzystanych w produkcji jest dokładnie opisany, a dociekliwi Klienci mogą poznać nawet miejsce jego pochodzenia. I tak wełna Senger jest dostarczana z niemieckich gór Eifel, a organiczna bawełna z Peru i Turcji. Trudno wymarzyć sobie lepsze zabawki dla naszych maluchów.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Zobacz także

Produkt dodany do Twojej listy