Tunika dla mamy Nina musztardowa
Najnowsza kolekcja Numero 74. Urocza tunika dla mamy w kolorze musztardowym. W dotyku bardzo miła bawełna. Przewiewna, idealna na lato. Z gniecionego materiału. Zapinana na karku na jeden guzik. Nadaje się także jako sukienka na plażę.
- Kolor: musztardowy
- Skład: 100% bawełna
Produkty firmy Numero 74 są ręcznie produkowane i barwione, dlatego poszczególne sztuki mogą się nieznacznie między sobą różnić wymiarami oraz odcieniem koloru – jest to całkowicie naturalne. Bawełna, z której uszyte są rzeczy Numero 74 jest perfumowana. Zapach może zniknąć już po pierwszym praniu.
Wymiary tunik Nina dla mam (cm):
MISS LEMONADE |
S/M |
L/XL |
NUMERO 74 |
rozmiar 1 |
rozmiar 2 |
DŁUGOŚĆ |
76 |
78 |
KL. PIERSIOWA |
58 |
60 |
DŁ. RĘKAWA |
63 |
67 |
Tuniki są szyte ręcznie, więc wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w tabelce.
Projektantki tej ekskluzywnych kolekcji, Nancy i Poupy, są obecne przy każdym etapie produkcji – od starannego doboru materiałów do wyboru najmniejszych szczegółów, tworząc piękną i spójną kompozycję.
Average votes
5.0 / 5
star
star
star
star
star
2 advices
|
Dlaczego opinie są ważne?
Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym Klientom w zakupach.
|