Eef Lillemor - Kartka Magic Is Something You Make - 1
Eef Lillemor - Kartka Magic Is Something You Make - 2
  • -30%
Eef Lillemor - Kartka Magic Is Something You Make - 1
Eef Lillemor - Kartka Magic Is Something You Make - 2

Kartka Magic Is Something You Make

EEF.PC.MSM
Ostatnie sztuki w magazynie
6,30 zł 9,00 zł -30%

Plakat z napisem 'Magic is something you make'. Tło w kolorze białym. Plakat w formacie A3. Idealny jako ozdoba do dziecięcego pokoju lub upominek.

  • wymiary: 297 x 420 mm
  • gramatura papieru: 170 g/m² 
  • uwagi: plakat nie zawiera ramki
Kolor
  • Biały
Plakaty
  • A3

 

Oryginalne ilustracje zamieszczone na plakatach, kartkach i papierach do pakowania. Wszystkie elementy powstają na wysokiej jakości papierze. Sercem marki jest holenderka Eva Lillemore Brunner. Historia marki zaczęła się od konta założonego na instagramie, na którym projektantka zaczęła umieszczać zdjęcia swoich projektów, które ozdabiały pokój jej córki. Prace tak bardzo się podobały innym, że Eva postanowiła pasję zamienić w firmę. 

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Produkt dodany do Twojej listy