ALMA - Naturalny spray do ciała i poduszek 100 ml - 1
ALMA - Naturalny spray do ciała i poduszek 100 ml - 2
ALMA - Naturalny spray do ciała i poduszek 100 ml - 3
  • -10%
ALMA - Naturalny spray do ciała i poduszek 100 ml - 1
ALMA - Naturalny spray do ciała i poduszek 100 ml - 2
ALMA - Naturalny spray do ciała i poduszek 100 ml - 3

Naturalny spray do ciała i poduszek 100 ml

204
W magazynie
134,10 zł 149,00 zł -10%

Ten spray to niepowtarzalne i niezakłócone źródło zapachu „Mama” . Daje pewność siebie i przyjemne uczucie. ALMA Body- & Pillowspray jest idealnym towarzyszem dla mamy i dziecka. Zapewnia naturalny zapach zakotwiczony w świadomości i przywołujący piękne wspomnienia.

Pojemność: 100 ml 
Skład: 100% organic
Certyfikat ekologiczny: produkt certyfikowany przez Austria Bio Garantie 
Informacje dodatkowe: produkt jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, co zostało potwierdzone dermatologicznie

 

Brand: ALMA

ALMA to Austriacka firma zajmująca się produkcją kosmetyków do pielęgnacji skóry dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Firma została założona przez rodziców Almy, którzy postanowili stworzyć dla swojego dziecka najlepszy na świecie produkt pielęgnacyjny.

Kosmetyki są projektowane tak, aby zaspokoić potrzeby wrażliwej skóry dziecka, a także wysokie wymagania skóry dorosłej. Naturalne i aromatyczne produkty nie tylko zapewniają solidne wsparcie w opiece, ale także pozwalają dzielić z dzieckiem niezapomniane chwile. Są testowane dermatologicznie i spełniają kryteria Europejskiej Dyrektywy Kosmetycznej.

Do produkcji używane są wyłącznie naturalne składniki i substancje pochodzące z ekologicznych upraw. Produkty ALMA Babycare są opracowywane, testowane, mieszane i butelkowane w manufakturze znajdującej się w Wiedniu. Pakowane są w szkło oraz butelek PET pochodzące z recyklingu.

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Produkt dodany do Twojej listy