babybulles - Żel do mycia włosów i ciała 300 ml - 1
babybulles - Żel do mycia włosów i ciała 300 ml - 2
babybulles - Żel do mycia włosów i ciała 300 ml - 3
babybulles - Żel do mycia włosów i ciała 300 ml - 1
babybulles - Żel do mycia włosów i ciała 300 ml - 2
babybulles - Żel do mycia włosów i ciała 300 ml - 3

Żel do mycia włosów i ciała 300 ml

Ostatnie sztuki w magazynie
109,00 zł

Żel do mycia ciała i włosów został specjalnie opracowany do codziennej toalety dziecka. Od samego początku opracowywany był w ekologicznym stylu. Jego w 100% naturalna, hipoalergiczna formuła gwarantuje, że nie zawiera denaturowanego alkoholu, olejków eterycznych, syntetycznych konserwantów oraz oleju palmowego i pochodnych. Wysokiej jakości baza, wykonana głównie z oliwek, delikatnie myje włosy i delikatną skórę dziecka. Ekstrakty ze śliwek i moreli zapobiegają wysuszeniu skóry. Wyciągi z kwiatu malwy i olejku z lnianki uzupełniają formułę o właściwości uspokajające i zmiękczające.

Jego ogromną zaletą jest pomoc w rozczesywaniu pierwszych, delikatnych włosów dziecka.


Pojemność: 300 ml  
Skład:  100% organic
Uwagi: testowany dermatologicznie.

 

PURCHASE 23% VAT FREE Customers outside EU (European Union) can benefit from VAT free shopping. During the checkout process add a delivery / invoice address outside EU and the price without VAT (23%) will be shown exactly.

Składając nowe zamówienie wybierz PayPo jako metodę płatności. Zamawiasz jak zwykle. Dostajesz zakupy, sprawdzasz czy ci pasują czy nie. I płacisz nawet 30 dni po zakupie. Bez żadnych dodatkowych kosztów.

Obecnie brak opinii.

Miss Lemonade używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tymjak można je wyłączyć.

Produkt dodany do Twojej listy